Designový tisk

NOVINKA

Designový tisk

Designové tapety

PŘEDVEĎTE REPRESENTATIVNÍ INTERIER!

Moderní a originální designové tisky do interiéru, volně vycházející z mých vlastních abstraktních obrazů či koláží. Díky tomu budou Vaše stěny zaručeně originální a jedinečné.
Hodí se do všech moderních interiérů či místností, kde je požadován designový a representativní vzhled, například:

 • soukromé byty
 • showroomy
 • hotely a recepce
 • galerie
 • kanceláře
 • vstupní haly
 • školy
 • nemocnice
 • muzea…

Designový tisk na zeď

Jedinečná novinka v podobě přímého potisku zdi (beton, omítka, dřevo, sklo, plast….). 

Toto je možné realizovat pomocí speciální moderní tiskárny s vertikálním potiskem zdi. Odpadá tak nutnost stěnu lepit či jinak upravovat a vyrovnávat pro použití a nalepení klasických tapet. Nikde navíc nejsou okraje, či spoje a tak odpadá problém s případným odlepováním. Potisk lze realizovat jak v interiéru tak exteriéru.

 • Potisknout je tak možné téměř libovolnou stěnu o různé výšce či šířce. Tímto tiskem umocníte dojem z každé místnosti a povýšíte jej na výjimečnou a uměleckou součást interiéru.
 • Vytisknout lze libovolný motiv v rozměrech od 1m až do výšky několika metrů. Pro tisk se používají kvalitní a atestované barvy do interiéru bez škodlivých výparů.
 • Elegantní a čisté řešení bez nepořádku. Díky UV vytvrzení, které probíhá ihned při tisku je motiv okamžitě suchý a omyvatelný.
 • Odlepující se nálepky jsou minulostí. To co bylo dříve nemožné, se nyní stává skutečností! Ve spojení se zajímavým motivem můžete přetvořit Váš interiér k nepoznání. Výsledkem budete nadšeni!

Ukázky tisku na zeď

Nabídnout Vám mohu originální designové motivy připravené z vlastních obrazů. Případně Vám rád pomohu i s návrhem libovolného designu, tak aby byl originální a vhodný do vašeho prostoru.
Vaše stěny si zaslouží stylový vzhled!

Další možnosti tisku a ukázky z realizací:

Výhody tisku na zeď oproti tapetám

 1. Tisk na jakýkoliv povrch, ať už jde o betonové tvárnice, štukovou omítku, dřevo, mosaz nebo sklo. Povrch nemusí být rovný ani speciálně upravený. Aby tapety vypadaly skvěle, musí mít dokonalý povrch zdi. Jakékoli nerovnosti nebo díry mohou být vidět pod tapetami a mohou kazit celkový dojem.
 2. Možnost realizace interiéru i exteriéru. Na rozdíl od tapet, které jsou citlivé na vlhkost, což může být problém v koupelně nebo jiných vlhkých prostorách. Vlhkost může způsobit, že tapety se odloupnou nebo se budou tvořit plísně.
 3. Životnost. Kvalitní tisk má velmi dlouhou životnost. Tapety se mohou začít odlupovat nebo blednout. To znamená, že po několika letech je může být nutné vyměnit, což může být nákladné a časově náročné.
 4. Neomezené možnosti potisku. Připravit a vytisknout lze téměř cokoliv. Od log, piktogramů, infografik, map až po ilustrace, rozmanité textury, fotky, či celé obrazy! Ať se jedná o školy, školky, úřady, ale i muzea, hotely, kavárny, restaurace…tam všude najde tisk na zeď uplatnění. Co se tapet týká, nemusí být vždy snadné najít tapetu, která bude perfektně odpovídat Vašim představám. Může se také stát, že Vaše oblíbená tapeta nebude k dispozici v požadovaném množství či velikosti.

INTERIÉROVÉ TAPETY

Vizualizace

Nejste si jistí výběrem toho správného motivu?
Neumíte si představit, jak bude tapeta nebo obraz v interiéru vypadat?
Vytvořím Vám zdarma z Vaší fotky vizualizaci vybrané tapety či obrazu.


Získáte tak přesnou představu o tom, jak bude tapeta vypadat ve vašem interiéru. Takto lze vyzkoušet více možností, aby konečný dojem byl dokonalý!
Výsledek předčí Vaše očekávání!

Galerie vybraných designových motivů

RÁD S VÁMI PROJDU MOŽNOSTI VÝBĚRU MOTIVU 

Každá tapeta je připravena pro danou stěnu na míru. Pro vybranou místnost Vám také zdarma připravím vizualizaci, kde uvidíte jak bude vybraná tapeta vypadat v interiéru. Získáte tak možnost doladit vše před samotnou realizací tak, aby výsledek byl dle Vašich představ!

Možnost je připravit i jakýkoliv jiný motiv dle představ klienta.

obrazy Petr Kopecký

Abstraktní malbaLanguage