Malíř a grafický designer

Petr Kopecký

Malba

Přes 20 let se pohybuji v oboru grafického designu. Dlouhodobé působení v tomto oboru a zájem o kreativní techniky mě přivedl k tvorbě grafik a koláží a později ke klasické technice malby. Malbě jsem se pak věnoval dále a absolvoval také několik semestrů v ateliéru malby.

Rád zkouším nové postupy, techniky a výrazové prostředky. Necítím se svázaný žádnými konvencemi, což mi přináší naprostou svobodu a radost ze samotné tvorby. Velmi mě oslovuje expresivní vyjádření malby s výraznou barevností a také strukturální kompozice. 
Rád pracuji s akrylovými barvami především v kombinaci se špachtlemi a olejovými pastely dodávající obrazům potřebnou dynamiku.

Nejraději mám volnou abstraktní tvorbu (akryl, olej, mixed media), ale cizí mi není ani klasická olejomalba pro svoji nezaměnitelnou atmosféru a hloubku. Některé postupy a výsledky mé práce promítám zpětně i do digitální podoby kde vytvářím výtvarné vrstvené kompozice a umělecké koláže na nejrůznější témata.

Příležitostně pořádám také výstavy v Čechách i zahraničí a mé obrazy již putovaly k zájemcům do Ameriky i Evropy. Stálou expozici obrazů je možné shlédnout i v Pasáži českého designu v Praze na Příkopech, případně v mém ateliéru.

Grafický design & VIZUALIZACE

Kromě toho se věnuji také grafickému designu pod vlastní značkou Amadeus, kde nabízím svým klientům více jak 20leté zkušenosti v oblasti tvorby tiskovin, log, vizuální identity a webových stránek. Kromě toho se také intenzivně věnuji 3D vizualizacím pod značkou AMADEUS VISUAL.

portfolio n - Petr Kopecký Malba

Prohlédněte si mé portfolio nebo si ho můžete rovnou Stáhnout.

Obraz
vydá za tisíc slov

Každý obraz má svoji nezaměnitelnou energii a sílu a každého diváka osloví jinak. V tom je krása a síla abstrakce, která nemá žádné limity ani omezení.

Obrazy je možné si prohlédnout například v Pasáži českého designu v Praze na Příkopech, kde mám stálou expozici, případně po osobní domluvě také u mě v ateliéru.

Pokud máte zájem o jakýkoliv obraz či autorskou reprodukci, kontaktujte mě. Bude mi velkým potěšením, když Vám bude obraz přinášet každodenní radost.

 

reprodukce obr 2 - Petr Kopecký Malba
vizualizace obr - Petr Kopecký Malba