Styl malby

ZJISTĚTE VÍCE

Styl malby

Velmi mě oslovuje expresivní vyjádření malby s výraznou barevností a strukturální kompozice. 
Rád pracuji s akrylovými barvami v kombinaci se štětci, špachtlemi  olejovými pastely a dalšími materiály. Můj nejčastější nástroj je však malířská špachtle, díky které lze expresivně vyjádřit pocity, emoce a nálady a dodat malbě charakteristický vzhled.

Čím se zabývám:

  • abstraktní malba – olej, akryl na plátně
  • strukturální malba a mixed media
  • umělecké koláže
  • digitální malba
  • autorské reprodukce
  • vizualizace obrazů v budoucím interiéru
  • grafický design (www.amadeusdesign.cz)

Abstraktní
a strukturální malba

V mé tvorbě používám výrazné akrylové barvy s kvalitními barevnými pigmenty, dodávající obrazům výraznou barevnost. Pro větší hloubku a expresní vyjádření malby používám často také v kombinaci s olejovými barvami a pastely. Obrazy jsou velmi často doplněny také strukturami, které vznikají použitím past, gelů a rozličných dalších materiálů nanášených a upravených pomocí malířské špachtle, které dodávají malbám na jedinečnosti.

OBRAZY NA ZAKÁZKU I HOTOVÁ DÍLA

Připravit je pak možné obrazy na zakázku do daného interiéru v rozměrech dle přání klienta, případně je možné si vybrat z již hotových obrazů, které jsou najdete v prodejní galerii Originální obrazy.

VIZUALIZACE OBRAZŮ

K obrazům vždy zdarma nabízím také službu „Vizualizace obrazů“, kdy si klient může vybrat libovolný obraz a vyzkoušet předem, jak bude vypadat v interiéru. „Odzkoušet“ je možné tak nejen vhodnou barevnost, ale především to, jak bude obraz působit s ostatním zařízením interiéru, aby byl výsledek dokonalý!

Originály 
i limitované edice

Pokud hledáte levnější alternativu a přesto si chce pořídit kvalitní umělecké dílo, nabízím u některých obrazů i limitované edice originálů v omezené číslované sérii, provedené prvotřídním UV tiskem „pod sklo“. Výhodou oproti originálu je možnost připravit libovolný formát z originálu dle přání zákazníka a také vysoká míra detailů.

Díky lesklému povrchu je možné obrazy efektivně nasvítit a dodat tak obrazům další rozměr. Výsledný efekt je velmi současný a moderní a hodí se tak výborně do moderních interiérů, kde dokáže velmi krásně dotvořit interiér a vtisknout mu originální šarm.

Pokud si nejste jistí výběrem, rád pro Vás zdarma připravím vizualizaci obrazu ve vašem interiéru. 

Umělecké koláže

Tyto koláže vznikají otiskem akrylových a olejových barev a použitím různých struktur a jejich následným oscanováním, montáží a postprodukcí v počítači. Svoji povahou jsou tedy na rozhraní umělecké tvorby a počítačové grafiky. Jsou obvykle menších rozměrů a velmi dobře se hodí i jako osobní pozvánky, gratulace či vyjímečná a originální přání.

Mohou být připraveny buď na umělecký papír, převedeny na plátno nebo instalovány pod sklo jako pasparta. Doplněny jsou pak většinou o finální struktury a zalakovány. Výsledkem je pak originální a netradiční vzhled.

Tyto koláže jsou tématicky zaměřené a v případě zájmu je možné vytvořit i koláž na zakázku dle přání zákazníka. Prohlédnout si je můžete v sekci OBRAZY PRODEJ

obrazy Petr Kopecký

Abstraktní malbaLanguage