Designové tapety

NOVINKA

Designové tapety

Designové tapety

PŘEDVEĎTE REPRESENTATIVNÍ INTERIER!

Moderní a originální designové tapety do interiéru, volně vycházející z mých vlastních abstraktních obrazů. Díky tomu budou Vaše stěny zaručeně originální a jedinečné.
Hodí se do všech moderních interiérů či místností, kde je požadován designový a representativní vzhled, například:

  • soukromé byty
  • showroomy
  • recepce
  • hotely
  • kanceláře
  • vstupní haly apod.

Tapety

Tapety jsou stále velmi moderní a používané, díky možnosti dodat do interiéru zajímavý design, strukturu či barvu a tak mu vtisknout zcela originální podobu.

Polepit je tak možné téměř libovolnou stěnu o různé výšce či šířce. Těmito tapetami umocníte dojem z každé místnosti a povýšíte je na výjimečnou a uměleckou součást interiéru.

Tapety jsou tištěné ve spolupráci s kvalitní tiskárnou na moderních strojích, takže máte jistotu, že tapeta Vám vydrží dlouhá léta. Tapety jsou vytištěny na kvalitní vlies jehož základem je papír a netkaná textilie. Tiskne se barvami vhodnými do interiéru (neobsahuje ftaláty ani PVC). Tapetu lze otírat i jemně navlhčeným hadříkem.

Tisk na zeď

Druhou možností je přímý potisk zdi (beton, omítka, dřevo, sklo, plast….). Toto je možné realizovat pomocí speciální moderní tiskárny s vertikálním potiskem zdi. Odpadá tak nutnost stěnu lepit či jinak upravovat pro použití tapet. Nikde navíc nejsou okraje, či spoje a tak odpadá problém s případným odlepováním. Potisk lze realizovat jak v interiéru tak exteriéru.

Vytisknout lze libovolný motiv v rozměrech od 1m až do několika metrů. Pro tisk se používají kvalitní a atestované barvy do interiéru bez škodlivých výparů. 

Ve spojení se zajímavým motivem můžete přetvořit Váš interiér k nepoznání. Výsledkem budete nadšeni!

INTERIÉROVÉ TAPETY

Vizualizace

Nejste si jistí výběrem toho správného motivu?
Neumíte si představit, jak bude tapeta nebo obraz v interiéru vypadat?
Vytvořím Vám zdarma z Vaší fotky vizualizaci vybrané tapety či obrazu.


Získáte tak přesnou představu o tom, jak bude tapeta vypadat ve vašem interiéru. Takto lze vyzkoušet více možností, aby konečný dojem byl dokonalý!
Výsledek předčí Vaše očekávání!

Galerie motivů

Rád s Vámi projdu možnosti výběru motivu konkrétní tapety. 

Každá tapeta je připravena pro danou stěnu na míru. Pro vybranou místnost Vám také zdarma připravím vizualizaci, kde uvidíte jak bude vybraná tapeta vypadat v interiéru. Získáte tak možnost doladit vše před samotnou realizací tak, aby výsledek byl dle Vašich představ!

obrazy Petr Kopecký

Abstraktní malbaLanguage