Novinka

Designové tapety

Digitální malba

Předveďte representativní interier!

Moderní a originální designové tapety do interiéru vycházející z mých vlastních abstraktních obrazů. Díky tomu budou Vaše tapety zaručeně originální a jedinečné.

Hodí se do všech moderních interiérů či místností, kde je požadován designový a representativní vzhled, například:

  • soukromé byty
  • showroomy
  • recepce
  • hotely
  • vstupní haly apod.

Tapety mohou být plnobarevné, nebo připraveny ve škále šedi nebo jemnými pastelovými barvami, zaručující snadnou a bezproblémovou barevnou kombinaci s ostatním zařízením bytu. Mohou tak velmi efektně doplňovat minimalistické zařízení interiéru a vtisknout mu zcela originální podobu.

Polepit je tak možné téměř libovolnou stěnu o různé výšce či šířce. Těmito tapetami umocníte dojem z každé místnosti a povýšíte je na výjimečnou a uměleckou součást interiéru.

Tapety jsou tištěné ve spolupráci s kvalitní tiskárnou na moderních strojích, takže máte jistotu, že tapeta Vám vydrží dlouhá léta. Tapety jsou vytištěny na kvalitní vlies jehož základem je papír a netkaná textilie. Tiskne se barvami vhodnými do interiéru (neobsahuje ftaláty ani PVC). Tapetu lze otírat i jemně navlhčeným hadříkem. 

Přímý tisk na zeď – NOVINKA

Využijte možnost potisknout Vaši stěnu pomocí nejmodernějšího vertikálního potisku zdi (beton, omítka, dřevo, sklo, plast….). Toto je možné realizovat pomocí speciální moderní tiskárny s vertikálním potiskem zdi. 🔥👍

Ať už se jedná o byt, recepci, showroom, hotel, restauraci či kancelář, výsledkem budete ohromeni!

Proměňte svůj interiér k nepoznání a vdechněte mu
styl a eleganci!

 

Interiérové tapety

Vizualizace

Nejste si jistí výběrem toho správného motivu?
Neumíte si představit, jak bude tapeta nebo obraz v interiéru vypadat?
Vytvořím Vám zdarma z Vaší fotky vizualizaci vybrané tapety či obrazu.

Získáte tak přesnou představu o tom, jak bude tapeta vypadat ve vašem interiéru. Takto lze vyzkoušet více  možností, aby konečný dojem byl dokonalý!
Výsledek předčí Vaše očekávání!

Galerie motivů

 

Rád s Vámi projdu možnosti výběru motivu konkrétní tapety. Každá tapeta je připravena pro danou stěnu na míru. Pro vybranou místnost Vám také zdarma připravím vizualizaci, kde uvidíte jak bude vybraná tapeta vypadat v interiéru. Získáte tak možnost doladit vše před samotnou realizací tak, aby výsledek byl dle Vašich představ!